Acil Durum Eylem Planı Nedir - Özel Atılım OSGB
İletişim No
+90 262 311 35 00
E-Mail
info@ozelatilimosgb.com
Gaziler Mah. 1787. Sok.
No: 2/4 - Gebze
Teklif İste

Acil Durum Eylem Planı

Kocaeli Acil Durum Eğitimleri

Acil Durum Eylem Planı

Özel Atılım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

İş Sağlığı Ve Güvenliğinde Acil Durum Planlaması

Acil Durum Nedir, Acil Durum Eylem Planı, Acil Durum Eğitimleri ve daha fazlası için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

İş yerlerinde güvenlik günümüzde önemli bir konuyu oluşturmakla beraber işçilerin hayatlarını kaybetmemeleri, sakatlıkla karşı karşıya kalmamaları ve işverenin maddi zarara uğramaması için yapılan çalışmaları kapsamaktadır. Bu çalışmaların yasal olarak onay almış ve çalışma izni olan osgb (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) firmaları tarafından yürütülmektedir. Yasal ve alanında uzmanlaşmış kadromuzla beraber Özel Atılım Osgb olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Acil Durum Plan Ve Uygulanması

Yasal olarak işveren, işçilerine iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi vermekle zorunlu tutulmuştur. İş sağlığı ve güvenliği eğitiminin içerikleri kişilerin çalışma alanlarına ve riskli grup olmalarına göre değişiklik göstermektedir. Fakat tüm iş yerlerinde ortak olarak yürütülen çalışmalardan birisi de acil durum planı yapmaktır. Acil durum planı, herhangi bir acil durumda işçilerin nasıl hareket edeceklerini ve acil durumlarda özellikle yangınlarda nasıl davranmaları gerektiğini belirleyen bir plandır.

Acil durum planı işçilerin çalışma koşullarına ve bulundukları binanın yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Acil durum planı işyeri hekimi ile birlikte, diğer sağlık personeli, iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ile birlikte ortak olarak hazırlanmaktadır. Atılım osgb bünyesinde bulunan uzman iş yeri hekimleri ve iş sağlığı güvenliği uzmanları sizler için acil durum planınızı hazırlamaktadır.

Gebze Acil Durum Eylem Planı

Acil Durumlarda İlk Yardım Ve Eğitim

Acil eylem durum planı, iş yerinde bulunan bireylerin olası bir yangın, sel, patlama, saldırı gibi durumlarda izlemeleri gereken yolları belirleyen bir plandır. Atılım osgb ekibi sizlere acil durum eylem planı hazırlayarak iş yerinde bulunan bireylerin olağanüstü durumlara hazırlamakla görevlidir.

Özel Atılım İş Sağlığı ve Güvenliği olarak acil durum eylem planını hazırlayarak çalışanlara ve iş yerinde bulunanlara tatbikat uygulayarak doğal afetlere hazırlıklı olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca iş yerinizde bulunan bireylere uzmanlarımız tarafından acil durum eğitimi verilmektedir. Bu eğitim içerisinde doğal afetler, yangın söndürme durumları ve ilk yardım bulunmaktadır. İlk yardım eğitimi tüm işçilerin alması gereken bir eğitim olup çalışanların ilk yardım konusunda bilinçli olması ve gerekli durumlarda ilk yardım uygulayabilme özelliğini kazanması gerekmektedir. Atılım osgb olarak çalışanların ilk yardım konusunda bilgilendirilmesini üstleniyoruz.

Ücretsiz Teklif İsteyin

İş Güvenliği İle İlgili Son Yazılarımız

Özel Atılım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Ücretsiz Teklif Formu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.