İlk Yardım Eğitimi - Gebze İlk Yardım Eğitimi Sertifikası - Özel Atılım OSGB
İletişim No
+90 262 311 35 00
E-Mail
info@ozelatilimosgb.com
Gaziler Mah. 1787. Sok.
No: 2/4 - Gebze
Teklif İste

İlk Yardım Eğitimi

Gebze Sertifikalı İlk Yardım Eğitimleri

İlk Yardım Eğitimi

Özel Atılım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Temel İlk Yardım Eğitimi

İlk Yardım Eğitimi Nedir, Gebze İlk Yardım Eğitimi, Kocaeli İlk Yardım Eğitimi, Temel İlk Yardım ve daha fazlası için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Son zamanlarda özellikle iş yerinde meydana gelen kazaların artışı ile iş güvenliği ve iş güvenliği hizmetleri sıkça karşılaşılan tabirlerdir. Ancak genel olarak insanlar detaylı olarak iş güvenliği ve ne işe yaradığı ile ilgili detaylı bir bilgiye sahip değildir.

İş güvenliği nedir? Kurumsal iş güvenliği hizmetleri nasıl verilir?

İş güvenliği; işçilerin çalıştıkları ortam sebebiyle ya da fiziki sebepler dolayısıyla sağlık sorunları ya da mesleki sorunlar yaşamalarının önüne geçilebilmesi ya da en aza indirilmesinin sağlanması amacıyla yapılan çalışmaların bütününe verilen isimdir. İş güvenliği sadece bir analiz ürünü olarak kalmayıp; 2012 yılında kanun ile de güvence altına alınmıştır. Tüm şehirlerde özellikle dikkat edilen bir husus olup; iş güvenliğiyle ilgili denetlemeleri yapan kurumsal iş güvenliği hizmetleri; devletin belirlemiş olduğu kıstaslara uygun hareket edilip, edilmediğinin belirlenmesi amacına yönelik hareket etmektedir.

İş yeri güvenliği sağlanması amacıyla iş yerlerinde işyeri hekimi bulundurulması zorunluluğu getirilmiş, işçilerin sağlık ve acil durumlar da ilk müdahalesini garanti altına almak hedeflenmiştir. Ayrıca iş güvenliği uzmanı ine iş yeri sahiplerinin bulundurması zorunluluğu doğuran bir düzenleme ile zorunlu hale gelmiştir. İş güvenliği uzmanı şirketin iş güvenliği mevzuatına uygunluğunu kontrol etmekle ve eksiklik varsa bu eksikliklerin ilgili yerlere bildirilmesini sağlayan kişilerdir. İş güvenliği uzmanları üniversitelerin mühendislik fakülteleri ve fen fakültelerinden mezun olan ve iş güvenliği kursuna katılan; uzmanlık sınavını kazanan kişilerden oluşur. Kanun tehlikeli işler ya da çalışan sayısına göre iş güvenliği uzmanı bulundurma süresini belirlemiştir. Ayrıca iş güvenliği kapsamında temel ilk yardım eğitimi ve yangın eğitimi gibi eğitimler de verilmektedir

GEBZE İLK YARDIM EĞİTİMİ HİZMETLERİ

Gebze Temel İlk Yardım Hizmeti

Osgb Ortak sağlık ve güvenlik birimleri manasına gelmektedir. Düzenlenen yasaya göre iş yerleri için osgb önemli olup; iş yeri sahipleri tarafında dikkatli bir tutum sağlanmasını da kolaylaştırıcı etki göstermiştir.

Özel atılım İş Güvenliği kurumsal osgb hizmetleri vermekte olup; Kurulduğu andan beri faaliyette olan kurumsal osgb hizmetleri amacına yönelik olarak hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Bu amaçla faaliyet yürüten osgb kuruluşları çok tehlikeli, tehlikeli ve az tehlikeli sınıflara göre hizmet vermektedir. Bu üçlü ayrım neticesinde kurum içi güvenlik eğitimi hizmetleri ilk yardım eğitimi verilir. Yangın eğitimi verilir. Gerekli raporlamalar yapılır, analizler yapılır. Böylelikle kurum denetimi en üst seviyede tutulur. Özel Atılım OSGB  bu çerçeve de kaliteli bir hizmet anlayışı ve tutum sergileyerek ortak hizmet, güvenlik ve sağlık alanı oluşturmaktadır.

Ücretsiz Teklif İsteyin

İş Güvenliği İle İlgili Son Yazılarımız

Özel Atılım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Ücretsiz Teklif Formu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.