Gebze İşyeri Hekimi - Gebze İş Sağlığı Hizmetleri - Özel Atılım OSGB
İletişim No
+90 262 311 35 00
E-Mail
info@ozelatilimosgb.com
Gaziler Mah. 1787. Sok.
No: 2/4 - Gebze
Teklif İste

İşyeri Hekimi

Özel Atılım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

İşyeri Hekimi

Özel Atılım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

İşyeri hekimi, Kocaeli İşyeri Hekimliği Çalışma Saatleri, Kurumsal İş Sağlığı  ve daha fazlası için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

İnsanlar ve firmalar tarafından pek önemsenmeyen ve iş yerinin daha iyi bir güvenliğe sahip olmasında rol oynayan hekimler, tüm iş yerinde bulunan noktalarda oluşabilecek riskleri değerlendiriyor ve çalışanların daha güvenli bir çalışma ortamına sahip olmasında büyük rol oynuyor. İstanbul OSGBfirmaları bu konuda iş yerlerine büyük avantaj sağlıyor. İş yerlerinin kontrol edilmesi için hekimleri görevlendiriyor. Güvenliğin üst düzeye çıkmasında en büyük rolü Ortak Sağlık Güvenlik Birimi firmaları oynamaktadır. Firmalar iş yerlerinde çalışan personellerin güvenlik bilincini ortaya çıkararak, yapılan işlerin daha iyi bir şekilde tamamlanmasına neden oluyor. İstanbul iş güvenliği firmaları bu konuda en önemli rolü oynamaktadır. Çalışanların daha iyi bir çalışma prensibine sahip olmasını sağlıyor.

İşyeri Hekimi Ne Yapar

İşyeri hekiminin görevi İşyeri Hekimlerinin Görev, Yetki ve Sorumluluklarıyla belirlenmiştir ancak bu yönetmelikte belirtilen görevler aslında doktorun yaptığı işlerin çok ufak bir bölümünü oluşturmaktadır.

  • İşverene, iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapmak
  • Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerini yapmak
  • Çalışanlara genel sağlık konularında eğitim vermek
  • İş sağlığı ve güvenliği kurulu çalışmalarına katılmak
  • İşyerindeki gözetim ve denetim sistemi çalışmalarına katılmak
  • İşyerindeki risklerin değerlendirilmesi ve önlenmesi ile ilgili mevzuata uygun koruyucu sağlık muayenelerini yapmak
  • Gece vardiyaları da dâhil olmak üzere işçilerin sağlık gözetimini yapmak
  • İşyerindeki genel hijyen şartlarını denetlemek
  • İşyeri Hekimi yıllık çalışma planı hazırlamak

KOCAELİ İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

İstanbul İşyeri Hekimi

İş yerlerine gönderilen hekimler, çalışılan ortamları dikkatlice gözlüyor ve riskli olan noktaları rapor haline sunuyor. Böylelikle riskli ortamların daha güvenli bir hale gelmesinde işyeri hekimi rol oynuyor. Çalışılan ortamda sadece bir işçi bile bulunsa bile Ortak Sağlık Güvenlik Biriminin müdahale etmesi gerekmektedir. İlk yardım eğitimi konusunda da yardımcı olan firma çalışanların ilk yardım hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır. Böylelikle personeller daha güvenli bir şekilde çalışacak ve yapacağı tüm işlemleri gerçekleştirirken risk alıp almadığını düşünecektir. Tüm bunların sağlanması için de yangın eğitimi de personeller için gereklidir. Eğitim verildiği taktirde, iş yerinde çıkacak yangın kazası personeller tarafından kolayca önlenecek ve yangının büyümemesi için gerekli işlemler yapılacaktır.

Kocaeli İş Sağlığı Hizmeti

Tüm bu eğitim ve iş yeri hekimi olanaklarını sağlayan ÖZel Atılım Osgb birçok iş yerine güvenlik sağlamaktadır. Çalışanların daha dikkatli olması ve bilinçli bir şekilde hareket etmesine yardımcı olmaktadır. Böylelikle iş yerlerinde oluşacak kazaların en aza inmesi görülecek ve daha güvenli bir ortam oluşacaktır. Kaza ve risk konusunda her personel aynı düşünceye sahip değildir. Çıkacak bir kazada her personelin biraz da olsa bilgi sahibi olması kazaların önlenmesine sebebiyet verecektir. İstanbul osgb firmaları arasında Özel Atılım OSGB en kapsamlı ve en detaylı şekilde hizmet verdiğinden dolayı tüm iş yeri çalışanlarına çeşitli eğitimler verecek, böylelikle iş yerlerinde oluşacak kaza oranı azalacaktır.

Ücretsiz Teklif İsteyin

İş Güvenliği İle İlgili Son Yazılarımız

Özel Atılım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Ücretsiz Teklif Formu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.