Temel İSG Eğitimi - Gebze İş Güvenliği Eğitimi - Temel İş Güvenliği Eğitimi
İletişim No
+90 262 311 35 00
E-Mail
info@ozelatilimosgb.com
Gaziler Mah. 1787. Sok.
No: 2/4 - Gebze
Teklif İste

Temel İSG Eğitimi

Gebze İSG Eğitimleri

Temel İSG Eğitimi

Özel Atılım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

İş Güvenliği Eğitimi

İş Güvenliği Eğitimi, ve temel İSGB Eğitimi, Gebze İş Güvenliği ve daha fazlası için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Çalışma alanlarında ki çevre koşulları, iş ile ilgili fiziki şartlar, işçilerin sağlıklarını olumsuz etkileyebilir. İş güvenliği ve sağlığı tam olarak insan sağlığını tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak, olabilecek en aza indirmeyi amaçlayan analizler ve çalışmalar yapar. Bunun yapılabilmesi için iş yerinde ki insan sağlığını tehdit eden faktörler belirlenmeli ve risklerin en aza indirilmesi için çalışmalar yapılmalıdır. Çalışma sonucuna göre gerekli tedbirler alınmalı, işveren ve işçilere gerekli iş güvenliği eğitimi verilmelidir. İstanbul iş güvenliği için Özel Atılım OSGB donanımlı çalışanları ile sizi ve işçilerinizi maddi ve manevi kayıplarını en aza indirmek için vardır.

 İş Güvenliği Neden Önemli

İş güvenliği hizmetleri sadece işçiler için değil işverenler içinde oldukça önemlidir. Öncelikle insan sağlığı her şeyden daha önemlidir, işçiler çalıştıkları yerde kendini ne kadar güvenli hissederlerse işlerini o kadar severler ve bir o kadar verimli çalışırlar. Bunların yanı sıra bir iş kazası durumunda hiç bir önlem alınmamış ise işçinin maddi ve manevi kayıplarından tamamen işveren sorumludur. İşçinin hastane masrafları, mahkeme masrafları, çalışamadığı günler için maaşının ödenmesi, iş kazası sonucu hayatını kaybeden işçinin yakınlarına yapılması gereken maddi ödemeler, işe yeni alınan işçinin maliyetleri, işçinin çalışamadığı günler için işverenin uğradığı iş kaybı gibi saymakla bitmeyen büyük bir maliyet tablosu vardır. Bunların yanında iş kazasında etkilenen diğer çalışanlarda istemli ya da istemsiz iş yavaşlatmaya gidebilirler. Bu gibi durumları göz önünde bulundurarak işverenler iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili her detayı Özel Atılım İş Güvenliği ye bırakarak sadece işlerine odaklanabilirler.

GEBZE İSG EĞİTİMLERİ

İş Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Özel Atılım OSGB Hizmetleri bünyesinde görev alan iş güvenliği uzmanı ile işveren ortak çalışarak mevcut kaza ve hastalık risklerini belirler ve bu riskleri 0’a indirmek için çalışmalar yapar. İşyerinde bulunması gereken işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı tüm önlemleri belirledikten sonra, çalışanlara işverenlere ne yapmaları gerektiği hakkında iş güvenliği eğitimi verirler. Eğer iş yeri üst risk grubunda ise iş yerinde devamlı bulunması gereken bir uzman ve hekim olabilir. Atılım OSGB iş güvenliği uzmanı ve hekimleri ile tüm eğitim faaliyetlerini üstlenerek işçilerin sağlığını ve işverenlerin bütçesini korur.

Ücretsiz Teklif İsteyin

İş Güvenliği İle İlgili Son Yazılarımız

Özel Atılım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Ücretsiz Teklif Formu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.