Gebze Yüksekte Güvenli Çalışma - Yüksekte Çalışma Eğitimi
İletişim No
+90 262 311 35 00
E-Mail
info@ozelatilimosgb.com
Gaziler Mah. 1787. Sok.
No: 2/4 - Gebze
Teklif İste

Yüksekte Güvenli Çalışma

Kocaeli Yüksekte Çalışma Eğitimi

Yüksekte Güvenli Çalışma

Özel Atılım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Yüksekte Çalışma Eğitimi

Yüksekte Çalışma , Yüksekte Güvenli Çalışma ve daha fazlası için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

2010 yılından itibaren iş yerlerinin işçi güvenliğini en üst düzeye taşımasına yönelik olarak yasalaşan iş güvenliği ve ortak sağlık birimlerinin oluşturulmasına dair kanun TBMM tarafından da salt çoğunlukla kabul edilerek yürürlüğe girdi. Bunun sonucu olarak da alanında uzman bilirkişiler tarafından yüksekte çalışma acil durum eylem planı, iş yeri hekimliği ve tehlikeli bölge planlarına yönelik olarak yerinde eğitimler verilmesi kararlaştırıldı. Bunun sonucu olarak Özel Atılım OSGB tarafından verilen yüksekte çalışma eğitimi verilerek inşaat sektöründe çalışan işçilerin yüksekte çalışma durumlarına karşı hem sağlık hem de güvenlik açısından gerekli eğitim ve tatbikatların yapılmasına yönelik hizmetler verilmektedir

Acil Durum Eylem Planı

Söz konusu ortak sağlık ve güvenlik alanlarının oluşturulması için yüksekte çalışma belgesi verilerek bunun yanında acil durum eylem planına yönelik çalışmalar da yürütülmektedir. Tümüyle yürütülen bu etkin çalışmalar sonucu olarak alanına hakim olmayı sürdüren çalışanlar esasına dayalı bir şekilde en nitelikli uygulamalarla iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarının ortaklaşa çalışmaları sonucunda acil durum eylem planı hizmetlerinin ortaya konulmasına devam edilmektedir. Devam edilen tüm bu nitelikli çalışmaların da meydana getirdiği üzere tamamen kaliteden kesinlikle ödün verilmeyen OSGB hizmetleri yürütülmektedir.

GEBZE YÜKSEKTE GÜVENLİ ÇALIŞMA EĞİTİMİ

6331 Sayılı Kanunun İşleyişi

Bu doğrultuda 2010 yılının temmuz ayından itibaren mevcut olan 6331 sayılı kanunun tüm mevzu hükümlerine yönelik olmak üzere az tehlikeli sınıf, tehlikeli sınıf ve çok tehlikeli sınıf olmak üzere iş güvenliği alanlarına yönelik etkin hizmetler verilmektedir. Verilen tüm bu etkin hizmetler doğrultusunda ortak sağlık ve güvenlik birimlerinin oluşturulmasına çalışılmakta ve gereken tüm tedbirler yerinde alınmaktadır. Bu da ayrıca periyodik olarak alanına hakim işyeri hekimi tarafından yürütülen etkin çalışmalar doğrultusunda gerçekleştirilerek 6331 sayılı kanuna dayanarak gerçekleşmektedir.

​​​​​​​Bütün bu sağlık koşullarının iyileştirilmesi, güvenlik koşullarının iyileştirilmesi çalışmalarında da nitelikli bir OSGB firması olarak Özel Atılım OSGB hizmetleri İstanbul’un öne çıkan bir hizmet kuruluşu olarak dikkat çekmekte ve bu yönüyle de nitelikli iş yerlerinin oluşturulmasına yönelik çalışmalara imza atılmaktadır. Bu süreç bundan sonra da tüm kararlılığıyla işlemeye devam edecek bir hizmet teşkilatını ortaya koyar.

Ücretsiz Teklif İsteyin

İş Güvenliği İle İlgili Son Yazılarımız

Özel Atılım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Ücretsiz Teklif Formu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.