Gebze OSGB - Gebze İş Güvenliği - Gebze İşyeri Hekimi
İletişim No
+90 262 311 35 00
E-Mail
info@ozelatilimosgb.com
Gaziler Mah. 1787. Sok.
No: 2/4 - Gebze
Teklif İste

Gebze Osgb

Gebze OSGB, Gebze İş Güvenliği, Gebze İşyeri Hekimi , Gebze İlk Yardım Eğitimi ve Gebze Yangın Eğitimi için iletişime geçebilirsiniz.

Gebze, Türkiye’ de sanayi ve üretim bölgesinin en yoğun olduğu bölgedir. Bu bölgede bulunan işletmelerin hemen hemen hepsinde yüzlerce işçi beden gücüne bağlı olarak çalışmakta ve tehlikeli işler yapmaktadır. Bu yüzden iş sağlığı ve işçi sağlığı en az yapılan iş kadar ya da işletmenin karı kadar önemlidir. İşletmelerde meydana gelebilecek bir iş kazası ya da işçinin ölümü gibi trajik bir olay hem diğer işçileri etkileyecek ve iş motivasyonlarını düşürerek verimliliği etkileyecek, hem iş güvenliği süresi sağlanıncaya kadar işin durmasına sebep olup acil durum planını devreye sokmayı gerektirecek hem ticari açıdan işletmeye kayıp sağlayacak hem de durum yasal bir sorumluluğun altına girmeyi gerektireceğinden işin sonunda işletme ciddi cezalar ve tazminatlarla karşılaşacaktır. İşçi kazaları ve ölümlerinin tüm bu olumsuz etkileri dışında bir de vicdani boyutu olacaktır ki tüm bu sebeplerden dolayı bütün işletmelerde olması gerektiği gibi Gebze bölgesinde de Gebze iş güvenliği yükümlülüklerini sağlayacak ortak sağlık güvenlik birimleri ile çalışılmalıdır.

Gebze OSGB

Gebze’ de Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Hizmetleri

Gebze osgb firmaları işletmelerin iş güvenliği ve işçi sağlığı gerekliliklerinin yerine getirilmesi için işletmede risk analizleri yaparlar ve işletme sahibinden bu olası risklerin her biri için etkili ve kalıcı tedbir almasını isterler. İşletmeye Gebze işyeri hekimi görevlendirerek çalışma esnasında meydana gelebilecek olası hafif kazalarda acil müdahale etmesi sağlanacaktır. İşletmelerde işçilerin alması gereken zorunlu eğitimlerden olan yangın eğitimi de firmaların iş güvenliği uzmanları tarafından Gebze yangın eğitimi semineri yapılarak uygulamalı şekilde verilir. Verilecek bir diğer zorunlu ve uygulamalı eğitim ise ilk yardım eğitimi olup bu eğitimler mümkünse bir vaka canlandırılarak cansız manken üzerinde gösterilerek verilmeli ve Gebze ilk yardım eğitimi için işçilerin yüzde yüz katılımı sağlanmalıdır.

Gebze  İş Güvenliği Hizmetleri ve Fiyatları

İş güvenliği fiyatları kurumdan kuruma değişmekte olup bu konuda Özel Atılım  OSGB firmasından alınacak teklifler öncelikli olarak değerlendirilebilir. Bu hizmetlerden yararlanmak için mutlaka konusunda uzman ve kurumsal osgb firmalar ile çalışılmalı ve iş sağlığı ile işçi güvenliği konusu asla şansa bırakılmamalıdır.

Gebze İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerimiz ile ilgili Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

About the author

Leave a Reply